Генштаб ЗСУ оприлюднив фоторепортаж з військових навчань, що тривають на Херсонщині

Навчання-ВДВ
Фото: Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ

Одразу в декількох локаціях Херсонської області цими днями триває тактичний вишкіл українських Високомобільних десантних військ із залученням авіації та Сухопутних військ ЗСУ. Про навчання вже повідомляв сайт nk-online.tv з посиланням на Міністерство оборони.

Аби ближче познайомити українців з перебігом вишколу, Генеральний штаб Збройних сил України розмістив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook фотографії стрільб і тактико-спеціальних навчань.

Зокрема, на сторінці зазначається: “На Херсонщині тривають бригадні тактичні навчання Високомобільних десантних військ.

Вдень та вночі десантники вдосконалюють бойовий вишкіл з вогневої підтримки при наступі, з управління вогнем артилерії та відбиття удару умовного повітряного противника.

Артилеристи-десантники відпрацьовують вогневі завдання з враження рухомих та нерухомих цілей, освітлюють та засліплюють умовного противника, встановлюють нерухомий та рухомий загороджувальний вогонь.

Військовослужбовці протиповітряної оборони розгорнули пости повітряного спостереження та відпрацьовують “відбиття удару” повітряного “противника”.

Також Генштаб розкриває деякі подробиці навчань: “Масштабні бригадні тактичні навчання ВДВ Збройних Сил України у взаємодії з Сухопутними військами та Повітряними силами. Більше 3000 бійців, понад 500 одиниць техніки. Марш до місця проведення з усіх куточків України. Налагодження оборони та охорони, інженерна розвідка, зведення фортифікацій. Встановлення мін у керованому варіанті. Бойові стрільби, готовність до ведення наступальних дій із висуванням з глибини.”

Артилерія
Фото: Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ