Героям Небесної Сотні присвячується…

  Вчора, 20 лютого, у Новій Каховці, в актовій залі фірми  ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» відбувся концерт класичної музики, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.IMG_3967

Про це повідомляє власний кореспондент «НК Online».

  Розпочався захід хвилиною мовчання за всіма загиблими героями України. А потім увазі присутніх – як дорослих, так і дітей, були запропоновані чудові номери у виконанні творчих колективів Дитячої музичної школи, Палацу культури та Школи мистецтв.

Справжнім шквалом овацій присутні зустрічали виступи бандуриста Івана Діденка (викладач Л. Власенко), зразкового ансамблю танцю “Речеек” (М. Ющенко), струнно-смичкового ансамблю «Ренесанс» (керівник О. Єлізарова), зразкового хору «Ноктюрн» (С. Бабенко), який виконав «Молитву за Україну». Маленька скрипачка, відома багатьом городянам своєю талановитою грою,  Марія Жаркова виконала «Гімн України».IMG_3991IMG_3984 IMG_3978Уже не вперше новокаховчани отримали нагоду насолодитися оперним співом диякона Михайла Гнатюка, який в черговий раз долучається до подібних загальноміських заходів.

  «Усі були просто в захваті. Настільки щирими, емоційними та професійними були виступи учасників, – поділилася враженнями заступник начальника відділу культури і туризму Наталя Зарудна. – По завершенню багато-хто з присутніх дякував за той настрій та проникливість, якими ділилися виконавці.  Не залишили байдужим виступи наших артистів і міського голову Володимира Коваленка. Мер висловив вдячність усім учасникам».

IMG_3973 IMG_3976 IMG_3995 IMG_3996

IMG_3999Режисер – Анатолійй Лазарєв, звукорежисер  – Леонід Чуприн, ведучий концерту – Сергій Азовський.