Герої нашого часу

Сьогодні, коли за вікном вже зима, усі з радістю та надією чекають новорічних та різдвяних свят, коли  здається, що навколо панує мир, на східних теренах нашої держави лунають постріли та вибухи… Просто на очах твориться історія – історія, на  скрижалях якої закарбовані імена наших Героїв-співвітчизників. Ці тяжкі  й буремні роки колись опишуть в підручниках історії. І назавжди, ніби чорною міткою, в них значитимуться болісні слова –  війна України з Росією…

Справжнім героям, героям нашого часу, які не повернулись і полягли  в боях  за незалежність України, тим які, на щастя,  пройшли горнило війни  і повернулися, і тим, хто продовжує торувати для нас шлях у світле та вільне  майбутнє, їхнім матерям, дружинам, коханим, сестрам, які підтримують їх словом і молитвою, кохають, чекають на повернення, або вже дочекались,  був присвячений захід «Герої нашого часу», який відбувся у Новій Каховці вчора, 9 грудня.

Розпочали, як і належить, зі спільного виконання Державного Гімну України.  Згодом до присутніх звернувся заступник міського голови Володимир Сироватка, який подякував ініціаторам – волонтерам та громадським активістам міста – за ідею започаткувати  цей захід, аби в такий спосіб виказати підтримку тим людям, хто пережив війну, родинам, які втратили своїх близьких, як і тим, хто чекає повернення  захисників Батьківщини.

Володимир Миколайович побажав усім мирного неба над головою, добробуту й злагоди родинам, міцної віри, яка допомагатиме всім  нам у ці нелегкі часи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували   усіх Героїв, які  загинули, захищаючи Свободу і Незалежність України.  Серед них і наші земляки: Сергій Підгорний, Віталій Галета, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко, Валерій Вахненко та Василь Артамкін. Вони згасли, мов зорі, але мають жити  вічно в нашій пам’яті!

Свою творчість присутнім того вечора дарували творчі колективи міста: гурт «Забава», ЗАТ «Ручеек», «Сонечко»,  вокальна студія «Джерела», школа танцю «Life in Dance» та інші.  Кожен з номерів розчулив глядачів до глибини душі. Справжній шквал емоцій викликав у присутніх  виступ   вихованців новокаховського оздоровчого санаторію «Джерельце». Їм аплодували стоячи, а дехто навіть не міг стримати сліз.

Друге відділення концертної програми склали виступи  гостей: Олексія  Бика –  поета, музиканта, добровольця, лауреата конкурсу «Пісні, народженні війною», а також  В’ячеслава Купрієнка – відомого автора й виконавця, розвідника, офіцера спецназу,  володаря двох орденів Червоної зірки, волонтера, лауреата міжнародних і всеукраїнських фестивалів авторської пісні.

У фіналі гостям та волонтерам – Ірині і Сергію Левченкам, які запропонували ідею провести захід,  від імені керівництва міста та всіх мешканців щиро подякували  начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, заступник міського голови Сергій Давидюк, і вручили їм квіти та подарунки.

Своїми враженнями після заходу у соцмережі   Фейсбук поділився Олексій Бик. “Глядачі неймовірні, шалені оплески, я просто вражений прийомом! – написав він. – Мегаталановиті діти з чарівними голосами потішили і здивували. Неозброєним оком видно, що людям дуже цього всього не вистачає. Дякую всім причетним до організації цього свята. Сподіваюся, ми ще не раз приїдемо!”.

А зараз до  вашої уваги фоторепортаж, який підготував   кореспондент NK-online.tv.