Гімназисти провели захоплюючий майстер-клас для вихованців реаблітаційного центру

Новорічне свято пов’язане із лісовою красунею – ялинкою. Проведений сьогодні, 17 грудня, майстер-клас по виготовленню новорічних ялинок подарував вихованцям Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів приємні відчуття та радість в очікуванні Новорічних та Різдвяних свят.IMG_1260

Учні 8-А та 9-А класів гімназії Новокаховської міської ради під керівництвом педагога-організатора Оксани Атаманчук та класних керівників  Лариси Мірошниченко і Людмили Богданець завітали до центру реабілітації з необхідними заготовками для виготовлення новорічної ялинки. Дівчата та хлопці розподілилися серед дітлахів центру та з кожною дитиною окремо зробили свою новорічну красуню. Учні намагалися дати можливість кожній дитиноньці з особливими потребами проявити свою самостійність. Вихованці реабілітаційної установи залюбки прийнялися до роботи під керівництвом своїх старших наставників.

Результатом майстер-класу стала яскрава різнобарвна виставка новорічних ялинок. Щиро дякуємо учням та педагогам за небайдужість та увагу до наших діточок.

Оксана Олексієнко, директор центру  
IMG_1262 IMG_1264 IMG_1278