Гімназія відзначила свято останнього дзвоника

29 травня,  о 8.00 для вихованців Новокаховської гімназії пролунав останній дзвоник. Ще один навчальний рік позаду, ще одне свято, що змушує і радіти, і сумувати одночасно.

На урочистості до гімназії завітали почесні гості: начальник служби у справах дітей Поповиченко О.М., методист міського методичного кабінету Сазонова Л.Г, представник  шефів – ПП «Бериславський хлібозавод» – Пашкевич Р.В. Вони вітали випускників, вручали грамоти  за участь у різноманітних конкурсах.Під звуки вальсу входять до зали випускники зі своїм класним керівником Гайдучик Н.А., яка  хвилювалася й раділа разом з ними.

9Захід пройшов у національно- патріотичній стилістиці.  Не обійшлось і  без чудової чудова традиції – благословення випускників короваєм на вишитому рушнику. Як заповіт і заклик до миру, щастя й добра лунали  слова батьків:

Благословляємо вас, діти, в добрий час,

Хай щастя і добробут  буде з вами.                           

Прийміть хліб – сіль на рушнику від нас,                              

Сміливо по землі ідіть шляхами!     

 Восьмий рік поспіль парламент  самоврядування гімназії веде моніторинг учнівських досягнень за рік, щоб кращих з найкращих нагородити преміями «Учень року». Кошти на ці премії виділяє батьківський комітет гімназії. Цього року    гідними таких нагород  стали  Власенко Дар’я, Малашенко Ярослав, Бондаренко Поліна, Данилевська Дар’я. Вручила нагороди  голова батьківського комітету Трунова І. І. Символічним та зворушливим став момент свята був «випуск» синьо-жовтих повітряних кульок у небо. Фінальним акордом  стало виконання випускниками вічного й незабутнього вальсу:         

О вальс шкільний, ну хто його не слухав?                      

 Кого він не бентежив у житті?                     

 В чиїх очах не промайнула іскра                      

Напівкохання чи напівжурби                          

Від звуків тих кокетно- своєвільних,                       

Палких, як сяйво таємничої зорі!    

    М.В.Самохіна, заступник директора з виховної роботи