Глава області А. Гордєєв ознаоймився з виробництвом новокаховської фірми “Олеся”

Як  вже інформувало наше видання, вчора, 22 вересня, голова Херсонської ОДА, аби більш детально ознайомитися з промисловим потенціалом області,  відвідав Нову Каховку, Каховку, Таврійськ та Берислав.

“Сьогодні в переддень Дня машинобудівника вирішили відвідати промислові підприємства області. Це так зване “технічне знайомство” між керівниками підприємств, менеджерами міст, представниками адміністрацій та правоохороних органів, – прокоментував очільник Херсонщини. – Вражений потужностями підприємств Каховки та Нової Каховки. Впевнений, що дані виробництва складають промисловий «фундамент» області, а також забезпечують робочими місцями сотні громадян”.

У нашому місті глава ХОДА відвідав відому в області і далеко за її межами  проектно-будівельну компанію “Олеся” (директор В. Сєров).

Нині фірма –  одна з провідних компаній в галузі будівництва в Україні.  Серед основних напрямків діяльності підприємства:  проектування комплексів, будівель і споруджень промислового  і цивільного призначення; капітальне будівництво, ремонт, реконструкція комплесів, будівель і споруджень різного призначення; виробництво залізо-бетоннних, металевих конструкцій, алюмінієвих і металлопластикових віконних систем, профільованого настилу і тришарових стінних панелей, метизів .

Також Андрій Гордєєв побував на будівництві нового житлового будинку на вул. Затишній. Роботи на об’єкті виконує фірма “Олеся”.

Більш детально про візит глави ХОДА читайте на шпальтах свіжого випуску тижневика “Нова Каховка”.