Гліб Піскунов завоював “срібло” на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики! (Фото, відео)

20-22 квітня 2016 року в м. Кіровоград пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (метання).Місто Нова Каховка представляли  Гліб Піскунов, вихованець ДЮСШ  Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.) під керівництвом тренера-викладача Едуарда Піскунова та Юлія Кисєльова (тренер Владислав Піскунов).

Варто відзначити, що Гліб виступав у програмі метання молота 7, 260 кг. серед молоді, тобто змагався з суперниками старшими за віком. За підсумками наш вихованець  з результатом 71,53 м виборов срібну нагороду змагань та з легкістю виконав норматив майстра спорту (становить 66 м). Цього року в своїй віковій групі серед юніорів Гліб готується  до Чемпіонату світу, який відбудеться в липні у  Польщі (м. Бидгош).
Успішно виступила і  Юлія Кисєльова (студентка НКВПУ). З результатом 53 м вона посіла 2 місце. Юлія також готується до міжнародних змагань. За словами Влдислава піскунова,  Юлія – член  збірної команди України серед спортсменів з вадами слуху.  Вже у червні спортсменка виступить  на Чемпіонаті світу серед спортсменів з  вадами  слуху у Софії (Болгарія). спорт1 спорт2