GoCamp у Новокаховському техніко-економічному ліцеї

Результат пошуку зображень за запитом "GoCamp"
З метою популяризації вивчення англійської мови у Новокаховському техніко-економічному ліцеї з 6 серпня розпочала роботу Школа юного науковця у форматі Go Camp для учнів 9 та 10 класів.

GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської мови із залученням іноземного волонтера.

В мовному таборі діти беруть участь у реалізації захоплюючих суспільно-корисних проектів та завдань, спілкуючись лише англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. діти навчаються працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Ключовим партнером проекту «Go Camp» є компанія «Київстар». Вона реалізує основні принципи соціальної та корпоративної відповідальності, які полягають у розвитку культури підприємництва, створення інноваційних проектів та підвищення рівня цифрової грамотності.

Така Школа  покликана спонукати учнів практично застосовувати знання іноземної мови, отримані протягом навчального року. Робота проводиться за напрямками: дозвілля, здоров’я і спорт. Відповідальна за організацію роботи у Школі юного науковця є вчитель іноземної мови Самохвалова Олена Костянтинівна.

На підтримку  мовної школи міжнародною організацією «GoGlobal» НКТЕЛ взяв участь у конкурсі на участь в проекті «GoCamp 2018», отримавши волонтерську підтримку. Волонтер Абделлах Есатіх  з Касабланки, Марокко разом із вчителями англійської мови створюють сприятливу атмосферу для вивчення англійської мови дітьми. Уся робота у мовній школі організована так, щоб діти, відпочиваючи, вчили залюбки іноземну мову. Вихованці мають можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах, екскурсіях тощо). Бажаємо цікавого, корисного відпочинку знавцям англійської мови у літній мовній школі Go Camp!