GoCamp: учителі ЗОШ №5 навчатимуть англійської по-новому

GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням англійської мови із залученням іноземного волонтера.

П’ята школа м. Таврійська (директор Нестерович В.Й.) вперше долучилась до програми та ввійшла до спільноти шкіл-учасниць програми GoCamp, яка цього літа вже втретє проходитиме в Україні. Організатори заходу – ГО “Глобал Офіс” спільно із Посольством США в Україні.

Участь у тренінгах щодо підготовки вчителів до роботи в рамках проекту з 28 по 30 квітня 2018 року в м. Ірпінь взяла вчитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Шарапенко Віра Анатоліївна.

30 квітня відбулася церемонія вручення сертифікатів вчителям програми GoCamp. Кількаденні сесії, тренінги, воркшопи, семінари із методології викладання, а також освітній нетворкінг залишили яскраві враження, подарували натхнення, задоволення від співпраці зі своїми колегами.

Після тренінгу вчителі будуть в змозі розробити програми, які через вивчення іноземної мови розвиватимуть в учнях навички та компетенції, необхідні для сучасної успішної особистості 21 століття: критичне мислення, толерантність, розуміння основ громадянської освіти та здорового способу життя.

У мовному таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською мовою між собою та з іноземним волонтером. За допомогою спеціально розробленої програми діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Участь учителя ЗОШ №5 в тренінгах стала можливою за фінансової підтримки депутата Новокаховської міської ради (м. Таврійськ), приватного підприємця Дурасова Руслана Олександровича. Щиро дякуємо за надану  спонсорську допомогу!

Плясецька С.О., заступник директора з НВР