Голова облдержадміністрації відзвітував мешканцям Херсонщини про результати власної роботи

Вчора, 11 вересня, о 14.00 голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов зустрівся з громадськістю Херсонщини у кіноконцертній залі «Ювілейний», де відзвітував мешканцям області про роботу облдержадміністрації впродовж періоду його перебування на посаді.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Очільник області поінформував про те, що у жовтні 2014 року було визначено 13 напрямків роботи й розроблено 9 концепцій, впровадженням яких займаються  фахівці облдержадміністрації.

Так, серед них концепція розвитку автобусних перевезень у Херсонській області, утворення національного природнього парку «Нижньодніпровський», енергетичний паспорт області, розвиток міжнародного аеропорту «Херсон», модернізація, розвиток та ефективне використання зрошувальних систем Херсонщини, започаткування роботи «гарячої» телефонної лінії облдержадміністрації, розробка системи екстреної медичної допомоги для мешканців усіх районів, розвиток масових видів спорту, система управління твердими побутовими відходами, розвиток Азово-Чорноморського узбережжя Херсонщини та налагодження якісного надання адміністративних послуг для громадян.

Та найперший напрямок, над яким і наразі продовжує працювати облдержадміністрація – це обороноспроможність Херсонщини.

Голова Херсонської області запевнив, що ситуація у регіоні спокійна і стабільна. У випадку екстреної ситуації наші захисники та наявна зброя і техніка зможуть перешкодити загрозі та повернути мир на Таврійській землі.

«Ми провели 20 засідань Ради оборони у районах, де обговорювали проблеми військовослужбовців, вирішували питання їх щоденного перебування на службі. Наш обов`язок забезпечити медичне обстеження кожного бійця після ротації, щоб бути впевненими у стабільності їх морального та фізичного стану. Адже це ті люди, які допомагають нам наближати час розквіту держави й стабільності у суспільстві», – відзначив Андрій Путілов.

Не обійшли стороною й питання децентралізації, адже на Херсонщині вже утворено об`єднану Кочубеївську територіальну громаду.

За словами очільника області, процес децентралізації призведе до стабілізації макроекономічних показників у районах і люди на місцях матимуть змогу самостійно вирішувати проблеми інфраструктури, вільно користуючись коштами місцевого бюджету.

Перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова також зазначила:

«Кожна наша дія спрямована на те, щоб Україна й область розквітли. Нам потрібно трохи більше мудрості, терпіння та розуміння того, що зерно повинне прорости і тільки потім будуть помітні результати нашої плідної роботи. І я запевняю, що зерна нашої роботи вже посіяні».