Гордєєв закликав депутатів облради прийняти бюджет на 2017 рік

«8 грудня було винесено проект бюджету на розгляд профільної комісії обласної ради, але голова комісії не провів жодного засідання за участю всіх депутатів комісії. Тепер замість того, щоб прийняти рішення, депутати займаються популізмом і не голосують за прийняття бюджету, а 24 тисячі людей, які належать до бюджетної сфери Херсонщини можуть залишитись в січні без підвищеної заробітної плати», – прокоментував ситуацію очільник області Андрій Гордєєв під час перерви у засіданні сесії обласної ради, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Голова облдержадміністрації закликав депутатів вирішити питання прийняття бюджету якнайшвидше. Навіть, якщо для цього потрібно буде  відкласти свої вихідні.

Якщо депутати не приймуть проект бюджету до кінця поточного року, в січні наступного року Херсонська область матиме у розпорядженні лише 1/12 частину бюджетних коштів 2016 року.

Відтак, голова обласної ради Владислав Мангер не закрив сесію, а оголосив перерву в ході сесії до 29 грудня 2016 року для проведення бюджетної комісії та розгляду проекту бюджету на 2017 рік.