Голова правління Пенсійного фонду України відвідав Нову Каховку

Вчора, 8 грудня, в рамках робочої поїздки по регіонах, які задіяні в пілотному проекті щодо впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний відвідав Херсонщину.IMG_3330

Голова правління ознайомився з роботою управлінь Фонду в районах області і в Новій  Каховці. За результатами – провів  робочу нараду в головному управлінні Пенсійного фонду  в Херсонській області.

В ході наради   було детально обговорено механізм практичного впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, процес ведення електронних пенсійних справ, порядок дій підрозділів з обслуговування громадян в нових умовах централізованого призначення та виплати пенсій

«Завдання перед органами Фонду, які задіяні в пілотному проекті щодо централізованої системи призначення та виплати пенсій, стоять важливі. – наголосив Олексій Зарудний. – Але головне, що переваги відразу відчують громадяни, які звертаються до  пенсійної служби. І ми повинні забезпечити якість їх обслуговування на найвищому рівні. Це – дуже важливий крок у напрямку подальшого реформування пенсійної системи».

Схвально голова ПФ відгукнувся  щодо  Новокаховського управління пенсійного фонду. За його словами, робота тут організована на високому рівні, а показники – одні з кращих в області. «Ми бачимо, що обслуговування громадян тут  налагоджене добре, усі питання вирішуються у штатному режимі, черг немає. Головне, аби у людей, яких ми обслуговуємо, виникало якнайменше проблемних питань. Новації, які впроваджуватимуться вже з січня 2016 року, цьому лише сприятимуть», – сказав О. Зарудний.
IMG_3335 IMG_3338 IMG_3344 IMG_3346