Головам правління ОСББ та ЖБК Нової Каховки на замітку

З настанням холодів, за даними Новокаховського МВ ГУДСНС України в Херсонській області, почастішали випадки виникнення пожеж в підвальних приміщеннях багатоповерхових житлових будинках.

Як правило, горища і підвальні приміщення захаращені сміттям, електромережі перебувають у несправному стані, до цих приміщень не обмежено доступ сторонніх осіб, що в кінцевому результаті призводить до виникнення загорань і пожеж.

Безумовно, в холодну пору року основною причиною загоряння стає необережне поводження з вогнем з боку безхатченків, які використовують підвали для ночівлі. Кинутий недопалок або запалений сірник чи свічка може легко стати причиною пожежі, в результаті якої можлива втрата людського майна, а в гіршому – втрачені людські життя.
Вже в цьому році виникло 2 пожежі у підвальних приміщеннях житлових будинків (протягом 2017 року – 3 пожежі). Найбільш резонансна пожежа виникла 15 січня 2018 року у підвальному приміщенні багатоквартирного житлового будинку на вул. М. Букіна, 36. Горіло сміття, яким було захаращено підвальне приміщення. Вхідні двері до нього  були відчинені.
Тож відділ комунального господарства звертає увагу на необхідність приведення місць загального користування у відповідність до правил пожежної безпеки. Крім того, необхідно  забезпечити обмеження доступу сторонніх осіб в підвальні та горищні приміщення.