Головне: бюджет міста виконаний!

3 березня у великій залі міської ради втретє у нинішньому році відбулась велика апаратна нарада за участю керівників і підприємств Нової Каховки, яку провів міський голова Володимир Коваленко.

Так, щодо виконання міського бюджету у січні-лютому присутніх проінформував перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

Головне: станом на 1 березня до загального фонду міського бюджету забезпечено надходження власних та закріплених доходів у сумі 13 млн 408,6 тис. грн., що на 1 млн. 827,8 тис. грн. (15,8%) більше відповідного періоду 2014 року. План січня-лютого згідно з розписом доходів ( 13 млн.57,3 тис. грн.) виконано на 102,7%, перевиконання – 351,3 тис. грн.
Перевиконаний також і зведений бюджет (14 млн.966,1 тис. грн або 106,8%). Так, Таврійська міська рада отримала 635,9 тис. грн. (123,3%), Дніпрянська селищна – 360,3 тис. грн. (428,4%), Райська сільська – 561,3 тис. грн. (159,1%).
Володимир Коваленко подякував за плідну працю з наповнення міської скарбниці працівників податкової інспекції на чолі із Галиною Серебрянською.
Міський очільник також подякував за роботу працівникам управління Пенсійного фонду – пенсія новокаховчанам виплачується вчасно.
Про проблеми центру зайнятості розповіла керівник закладу Наталя Корякіна. Зокрема, мова йшла про попереджувальний лист із «Укргідромеху» – з 1 квітня будуть звільнені 300 працівників цього підприємства. З початком польових робіт є надія на сезонне працевлаштування безробітних. З цього приводу у центрі було проведене засідання «круглого столу», але, за словами Наталі Григорівни, перспекрива не дуже втішна.
За даними Світлани Кулик, начальника Новокаховського міського сектора Державної міграційної служби у Херсонській області, ситуація щодо міграції населення суттєво не змінилася, до міста найчастіше приїжджають пенсіонери, які повертаються у свої сімʼї. Ведеться робота з оформлення закордонних паспортів нового зразка; тут готові реєструвати тих, хто мешкає на дачах, але потрібне відповідне рішення виконкому.
Заступник начальника міліції Володимир Негуляєв доповів щодо криміногенної ситуації у місті: дуже багато випадків інтернет-шахрайства, крадіжок люків, квартирних крадіжок, яких від початку року зареєстровано 20 (минулого за 2 місяці – 3). При цьому у міліції вакантні – 30 посад. За рахунок власного часу кожного дня на патрулювання міста виходять 15 співробітників.
Начальник управління НС та ГЗН Олександр Бараніченко доповів щодо проведеної роботи з перевірки стану 230 підвалів та 66 сховищ і протирадіаційних укрить, навчання діточок із садочків та шкіл щодо евакуації та розміщення у підвалах та укриттях.
Слово на нараді також було надане воєнному комісару Анатолію Корнієнко, який вів мову про проведення мобілізаціі (мобілізовано 40 осіб, яких 4 березня відправлять до військових частин), про демобілізацію тих, хто пішов до армії раніше, та про призов на строкову службу (не з 18, а з 20 років і до 27-и).
Начальник філії «Херсонгазу» Олексій Панков «порадував»: з 1 березня для бюджетних, комунальних і промислових підприємств за куб газу – нова ціна: 11 грн. 40 коп. Для населення нові тарифи поки не затверджені.
Міський голова торкнувся у своєму виступі дуже широкого кола питань: робота «швидкої допомоги», на що потрібно віднайти 611 тис. грн.; підготовка юних футболістів; продаж землі під універмагом новому власнику, який за рік сплатив 380 тис. грн. орендної плати, хоча 23 роки за цю ділянку до міського бюджету не впало ні копієчки; про житлове будівництво на місці колишньої школи №11, яку придбав, а потім продав приватний навчальний заклад; про новий тариф на перевезення в умовах, коли ми можемо взагалі втратити цю послугу; про проведення тендерів на постачання паливно-мастильних матеріалів ЦМЛ та КП «Автоцентр» (ніхто не хоче брати участь, бо не складуть ціну); про весняне прибирання міста, у тому числі прибережного парку; про роботу управління праці та соціального захисту населення щодо призначення субсидій у звʼязку із прогнозованим підвищенням тарифів на газ і електроенергію; про стихійну торгівлю на вулицях; про участь Нової Каховки у туристсько-екскурсійній виставці, яка відбудеться в Києві та проведення туристичного конгресу у нашому місті тощо. апарат-2