Google Україна для мешканців Херсонщини

google1

Компанія Google Україна проведе в Херсоні два безкоштовні практичні семінари для мешканців Херсонщини. Про це в соцмережі Facebook повідомляє відомий громадський діяч, голова Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання» Юрій Антощук.

Проведення першого семінару заплановано на 25 лютого. На ньому будуть розглядатись питання, яким чином державні установи та органи місцевого самоврядування можуть використовувати сучасні Інтернет технології для побудови ефективної роботи та взаємодії як з громадою так і між собою.

Другий семінар, який відбудеться 26 лютого, спрямований на представників малого та середнього бізнесу Херсонської області. Практичні семінари будуть проводитись експертами компанії Google: “Google Apps for Business. Цифрові можливості для розвитку бізнесу”, в рамках програми “Цифрове перетворення Херсонської області”.

На семінарі розглядатимуться сучасні технології для ефективного ведення бізнесу. Цей семінар також буде корисним для ЗМІ, адже на ньому будуть детально розбиратись питання оптимізації сайтів.

Реєстрація триває до 23 лютого. Місце проведення семінарів: велика сесійна зала Херсонської міської ради (м.Херсон, просп. Ушакова, 37). Програму обох заходів можна подивитись на сайті: http://www.fundunion.org/