Гордєєв прокоментував боротьбу з браконьєрством на Херсонщині

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв дав коментар журналісту телеканалу «Інформбюро» щодо протидії браконьєрству в Херсонській області.

За словами очільника області, минулого року було проведено антибраконьєрські заходи спільно з правоохоронцями,  співробітниками водної поліції,  Державного агентства рибного господарства України, Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, а також громадськістю та учасниками бойових дій на сході України.

Андрій Гордєєв відзначив, що планується поділити акваторію на території Каховського водосховища та Національного природного парку «Нижньодніпровський», де  представники правоохоронних органів будуть  контролювати та протидіяти браконьєрській діяльності.

«Якщо хтось побачить браконьєрські сіті чи інші методи незаконного вилову риби, сфотографуйте та позначте геолокацію. Так ми зможемо швидко та оперативно реагувати на браконьєрську діяльність», – звернувся керівник області до всіх небайдужих.

«Херсонщина має бути перлиною в рибальстві, полюванні, туризмі,» – у цьому глибоко переконаний Андрій Гордєєв, тому вважає за необхідне розвивати й популяризувати в області «зелений туризм», який допоможе залучити додаткові фінансові ресурси:

«Ми реконструюємо аеропорт, запускаємо нові авіасполучення, робимо все, щоб він був конкурентоспроможним на авіаційному ринку півдня України. Наша задача – стратегічна – зацікавити українських та іноземних туристів відпочивати в нашій області і залишати тут свої кошти. Адже вже «завтра»  це конвертується в мільйони доходів до нашого бюджету, які ми направимо на розвиток інфраструктури та економіки області», – поділився Андрій Анатолійович.

Автор: Гуськова Елеонора, сайт Херсонської ОДА