Гордєєв відзначив четвертий рік волонтерства разом із 79-ю бригадою в зоні АТО

Саме з 79-ї бригади ВДВ, яка у березні 2014 року зайшла на позиції на півдні Херсонщини, почалася допомога очільників області армії. Про це очільник Херсонської ОДА повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Андрій Гордєєв зазначив: “Сьогодні привезли хлопцям під Донецьк дизельний електрогенератор, медикаменти та інші необхідні речі й обладнання. Щиро зраділи вони і футбольним м’ячам.

Також мені приємно, що бригада відзначила волонтерський рух Херсонщини особистою відзнакою командира 79 бригади Курача Валерія Адамовича (позивний Самара). Він брав участь у звільненні Слов’янська, пройшов ДАП і бої в котлі під Ізваріно. Із Самарою і Майком ми познайомилися у березні 2014 на позиціях біля кордона з анексованим Кримом, де створювалася перша лінія оборони. Тому відзнака від нього особливо цінна для мене. Але навідуємо ми хлопців не задля нагород.

Просто вони наші. У бригаді служать багато жителів Херсонщини. І такі поїздки допомагають показати бійцям, що про них пам’ятає цивільне населення, про них турбуються, переживають. Наші хлопці живі-здорові, патріотичний і бойовий дух на найвищому рівні, обладнанням, харчами і одягом забезпечені. Дякую також херсонському капелану Сергію Чудиновичу за Слово Боже, яке він всі ці чотири роки доставляє на фронт.

До того ж, хочу показати вам теперішню обстановку в Донецькій області. На крайніх фотографіях – наслідки “руського міра” в Авдіївці. Але я впевнений у нашій перемозі і в тому, що в Авдіївку, як і на весь Донбас, повернеться мир.

Бережіть Україну. Бережіть наших воїнів. Слава Україні!”