Гості з Херсона були у захваті

Ще 20 вересня у Дніпровській райраді Херсона проводився День депутата. Народні обранці провели його у нашому місті, завітавши до Нової Каховки, аби ознайомитись з роботою міської ради.

Гості з області докладно вивчили, як працює орган місцевого самоврядування новокаховської територіальної громади, їм провели екскурсію по Новій Каховці.

Заступник голови райради А.Толокнов надіслав з цього приводу лист-подяку нашому міському голові Володимиру Коваленко, в якому висловив захоплення гостинністю новокаховчан.

Зокрема було відзначено: «Завдяки професіоналізму секретаря Новокаховської міської ради Олександра Лук’яненка депутати отримали можливість не лише дізнатись про славну історію міста, його сучасність, але й про стратегічне планування майбутнього розвитку. Успішні приклади управління та здійснення ефективного місцевого самоврядування в житлово-комунальній, транспортній, освітній, медичній сферах, регулювання торгівлі, розвитку підприємництва та сприяння веденню бізнесу, проведення робіт з благоустрою та упорядкування міста, створення комфортних об’єктів соціальної інфраструктури — безумовно, цінний досвід, який депутати Дніпровської районної у м. Хе­рсоні ради будуть використовувати у своїй практиці.

Надзвичайно вражені планами новокаховчан щодо створення об’єднаних територіальних громад, залучення у місто інвестицій та грантових програм. Все це свідчить про те, що місцеве самоврядування Нової Каховки має досвідчену та професійну команду керівників, які здійснюють кожен крок з любов’ю до свого міста та бажанням створити комфорт і затишок для мешканців».