Гостинці на передову. Новокаховчани разом з депутатом облради відвідали зону АТО

Днями ГО «Ніхто крім нас» (В. Арнаут) спільно з ГО «Волонтерський центр «Південний регіон» (Р. Агаєв) та депутатом Херсонської  обласної ради Миколою Ставицьким передали  волонтерську допомогу на передову для бійців 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Свої гостинці, листівки, малюнки, смаколики для захисників   також надали учні та вчителі школи №1 (директор Олена Зуйко).  З транспортом для поїздки допоміг місцевий громадський діяч Владислав Чуприна.

За словами Руслана Агаєва, екіпіровкою та харчуванням бійці нині  забезпечені у повній мірі. Але потребують  важливих у побуті речей. Це, наприклад, ланцюги для бензопил, плівка, печі-буржуйки, інструменти, комплектуючі та ін.

Також у складі делегації був новокаховчанин Ігор Білоус (позивний «Культура»), який свого часу в якості добровольця також проходив службу  в зоні проведення АТО. Для хлопців було організовано міні-концерт. В ході невимушеного спілкування, біля вогнища, з гітарою вдалося розрядити обстановку та  поговорити про наболіле, – розповіли учасники поїздки.Та зазначили: наші турбота та підтримка для хлопців на передовій надзвичайно важливі. Тож подібні візити будуть організовуватися і в подальшому.