Готуємось до літнього сезону

З метою впорядкування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, розміщених на території Новокаховської міської ради, міським головою підписано розпорядження від 19 травня 2020 року №159-р «Про підготовку до купального сезону 2020 року».

Документом визначено конкретні завдання директору КП «НК Екосервіс» В.Нікуліну, міському голові Таврійська М.Різаку, керівникам суб’єктів господарювання, які мають місця відпочинку людей на воді, щодо необхідності приведення пляжів, зон відпочинку, водноспортивних і прокатних човнових станцій, яхт-клубів та інших місць відпочинку людей на воді у відповідність до вимог нормативно-правових актів.

Для перевірки готовності вищезгаданих місць відпочинку людей на воді створено комісію на чолі із заступником міського голови О.Тарабакою, робота якої триватиме до 1 червня 2020р. За результатами роботи комісії будуть визначені місця відпочинку людей на воді, які пройшли перевірку та відповідають визначеним законодавством вимогам. Перелік таких місць відпочинку буде опублікований на офіційному сайті територіальної громади та у місцевих виданнях.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення