Нова Каховка готується до зими

zima_avto

Міським головою підписане розпорядження “Про підготовку сил і засобів по ліквідації можливого стихійного лиха, снігових заметів і ожеледиць в осінньо-зимовий період 2016/17 року” № 329-р.

Організацію і керівництво роботами по ліквідації можливого стихійного лиха, снігових заметів і ожеледиць покладено на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Бараніченко О.І..).

Безпосереднє керівництво роботами по ліквідації снігових заметів та ожеледиць покладено на начальника відділу комунального господарства виконавчого комітету Кіпрушеву Г.Я.

Директорам: комунального підприємства «НК Екосервіс» Нікуліну В.М., комунального підприємства «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» Канєвському Г.О., комунального підприємства «Основа» Чечину О.О., головам ОСББ доручено :

– до 15 листопада 2016 року створити запаси піску на вулицях та у жилих кварталах міста для використання в період ожеледиці.
– організовувати очищення тротуарів та прибудинкових територій від снігу та ожеледиці, їх посипку піском за рахунок підпорядкованих сил та засобів протягом зимового періоду.

Управління з питань НС та ЦЗН міської ради звертається до голів ОСББ з проханням безумовного виконання розпорядження міського голови.