Гравці Новокаховського спортклубу «Імпульс» впевнено крокують до мети

Сьогодні, 12 серпня, у Херсоні  понад 12 команд зі всього регіону змагалися за першість у гарячих баталіях зі стрітболу. Нову Каховку на турнірі представляли юні гравці ДЮСК «Імпульс».

Про це кореспонденту NK-online.tv повідомив  президент клубу Віталій Перетятько. За його словами, ігри нашої команди були вкрай напруженими і подекуди навіть драматичними. Як перемоги, так і поразки учасникам давалися з мінімальною різницею в рахунках.

«Під пильним наглядом тренера Володимира Філатова хлопці  пройшли, можна сказати, бойове хрещення, оскільки цей склад клубу – гравці 2001-2003 р. н. – вперше захищає честь клубу «Імпульс» на змаганнях подібного рівня, – зазначив Віталій Валерійович. – На досягнутому зупинятися не будемо. Тренуємося та вдосконалюємо майстерність далі. Наші головні перемоги, без сумнівів, ще попереду!».

Юні гравці та їхні наставники висловлюють  щиру вдячність президенту ДЮСК «Імпульс» Віталію Перетятьку, який особисто привіз хлопців і допомагав продовж всього турніру влучними і слушними порадами, настановами та вказівками. В свою чергу, керівництво та учасники  клубу «Імпульс» дякують організаторам змагань: президенту обласної федерації баскетболу Андрію Євстратову та віце-президенту Олександру Бондаренку, а також Григорію Малову, чемпіону України зі стрітболу 1998-го.