Громада вирішила: відділенню Укрпошти в Корсунці бути!

Нещодавно попав на очі сайт Укрпошти, слоган якого дуже вразив: «УКРПОШТА – ТАМ, ДЕ ПОТРІБНО ВАМ!»  Дійсно, поштові відділення вкрай необхідні жителям як великих міст, так і невеликих селищ. Якщо молодше покоління дуже вміло здійснює різні платіжні операції, покупки через Інтернет, то старшому потрібно сходити у відділення пошти, неквапливо заповнити квитанції, оплатити послуги. Крім цього, можна задати поштарю будь-яке питання з приводу існуючих тарифів, вартості підписки та ще багато чого.

Так завжди було і в Корсунці. Пенсіонери отримували пенсію, розраховувалися за «комуналку», купували газети в одному місці. Але потім через брак коштів та персоналу поштове відділення стало працювати не зрозуміло як і коли, бо єдиному працівнику оплачувалося лише 0,4 ставки. Саме приміщення знаходилось в жахливому стані.

За багаточисельними зверненнями мешканців селищний голова Анатолій Білий звернувся до виконуючої обов’язки начальника Каховського ЦПЗ №2 О.М. Закревської щодо створення належних умов для роботи і оплати праці у поштовому відділенні с.Корсунка. Домовились на паритетних началах: селищна влада робить ремонт в приміщенні та доводить його «до ладу», а керівник  Укрпошти вирішує питання щодо введення у Корсунському відділенні пошти повної ставки для працівника.

Домовленості сторін на радість всім мешканцям не тільки Корсунки, а і сіл Піщане та Нові Легері, були виконані в повному обсязі і поштове відділення запрацювало в в повному обсязі. В даний час воно працює щодня з 8:00 до 13: 00 (вихідні: неділя, понеділок, середа). Окрім цього, працівник пошти вчасно розносить листи, газети що надходять мешканцям села.

Від імені всіх мешканців нашого села дякую всім небайдужим, хто попри всі «неможна» та «немає коштів» долучився до цієї доброї справи. Адже, щоб покращити добробут громади, потрібно просто робити те, для чого тебе обрали чи призначили. Це ще один плюс у «скарбничку добрих справ» представників Дніпрянської селищної ради.

Тетяна Іщенко, депутат Дніпрянської селищної ради