Громадська рада обговорила участь Нової Каховки у конкурсі проектів регіонального розвитку

Як ми вже повідомляли, Нова Каховка бере участь у конкурсі проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

Робоча група, яку очолив заступник міського голови Володимир Сироватка,  створить і подасть на конкурс три проекти.

Перший полягає в тому, аби у співпраці з Національним природним  парком «Нижньодніпровський» створити нову й сучасну туристичну зону на острові Козацький. Другий – спорудження спортивного комплексу з плавальним басейном. Третій –  спрямований на інтеграцію переселенців у суспільство (надання соціального житла).

Детально про кожен з них розповів секретар міськради О. Лук’яненко членам громадської ради (голова Л. Житченко), засідання якої відбулося вчора, 21 серпня. Присутні обговорили ініціативи, висловили свої зауваження та пропозиції.

В ході обговорення було підкреслено: дані проекти не з’явились на порожньому місці. Це ті плани, над якими керівництво  міста працює давно і  продовжить це робити, навіть якщо даний конкурсний відбір не буде успішно пройдений.  Ще Олександр Володимирович наголосив: одним з основних критеріїв відбору також буде те, чи  ці проекти мають перспективи, і чи готове місто реалізувати їх в подальшому. Тобто грантові кошти – це така собі допомога для старту.

Усі громадські активісти одностайно зійшлися на думці, що кожен з цих проектів потрібен місту і  за можливої реалізації відкриє для Нової Каховки та всіх її жителів  нові можливості.

Під завісу засідання присутні  разом з міським головою В. Коваленком привітали колегу по громадській роботі – тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи «Таврія» Валерія Дружиніна з Днем народження.  Імениннику вручили квіти та подарунок, подякували за плідну працю, активну життєву позицію, виховання  молодих спортивних зірок, які прославлятимуть наше місто.