Громадські активісти з чотирьох регіонів України побували у Новокаховській картинній галереї

Як вже інформувало наше видання, днями Нову Каховку відвідали громадські активісти із Рівного, Чернівців, Кременця та Ірпеня, яких вразила краса нашого міста. 

Завтіли вони і до картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського. Про візит гостей “НК onkine” розповіла директор закладу Олена Михайленко.

-При підтримці громадської організації “Центр сучасного розвитку “Астра” і особисто Діани Іваннікової до нас в Нову Каховку, в рамках стажування, приїхали цікаві, активні, креативні люди. Разом з новокаховською небайдужою до всього нового молоддю вони завітали і до картинної галереї, – зазначила Олена Дмитрівна. – Гості  поділилися досвідом щодо того, як залучати спонсорів для проведення масових заходів,  як правильно скласти схему, план тощо. Мені, як директору, було дуже цікаво, дізналась багато чого нового  від молодих людей, які самі організовують масові заходи в своїх містах. Зараз користуються популярністю гранти. Як писати проекти, аби їх отримати – особисто  для мене справа нова і складна. Тому я звернулася до “Центру сучасного розвитку “Астра” за допомогою. А тут прийшла допомога в такій кількості і у такій чудовій якості! Я почула дуже багато цікавих ідей і пропозицій для складання проекту. Тепер справа за головним – сісти і написати. Будемо сподіватися, що грантодавцям сподобаються наші ідеї і картинна галерея відкриє для своїх відвідувачів щось нове, цікаве, креативне, як і сама молодь, що була у нас в гостях!