Громадські слухання щодо проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської МТГ»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», управління містобудування та архітектури Новокаховської міськради повідомляє про проведення громадських слухань проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади».

Розробник – управління містобудування та архітектури Новокаховської міськради.

Проєкт рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення розміщено на офіційному веб-сайті Новокаховської міської територіальної громади 8 грудня 2021 року. Переглянути можливо за посиланнями:

http://novakahovka.com.ua/index.php?t=13&g=121&id=89&lng=ua

http://novakahovka.com.ua/index.php?t=13&g=124&id=90&lng=ua

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Новокаховської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Новокаховської міської територіальної громади» розміщено в газеті «Нова Каховка» від 15 грудня 2021 року №50

Громадські слухання відбудуться з дотриманням карантинних обмежень 28 грудня 2021 року о 14.00 у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський, 23 (3-й поверх).

Пропозиції (зауваження) до проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу можуть подаватися розробнику в письмовій формі за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський, 23, каб.116 або на електронну адресу: arhitekt.novakahovka@ukr.net або в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу заходу.

Контактна особа: Лимар Оксана Юріївна, в.о. начальника управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради, тел. (05549) 4-32-98.

Строк приймання пропозицій та зауважень у письмовому, електронному та/або усному вигляді до проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.

Управління містобудування та архітектури