Громадськість Херсонщини в ІІ етапі конкурсних пропозицій проектів

06 листопада під головуванням директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитра Бутрія відбулося третє засідання конкурсної комісії з визначенням програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Відбувся ІІ етап конкурсних пропозицій проектів від інститутів громадянського суспільства

На заході здійснювався відкритий захист конкурсних пропозицій, допущених до другого етапу конкурсу керівниками та уповноваженими представниками відповідних громадських організацій, а також оцінювання та складання рейтингу конкурсних пропозицій.

Розпочинаючи конкурс Дмитро Бутрій акцентував увагу присутніх, на тому, що він проводиться вперше і дає можливість інститутам громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність в інтересах громади області отримати фінансову підтримку з обласного бюджету.

«Це відбулося завдяки принциповій позиції керівництва обласної державної адміністрації – що влада для громади, а не навпаки», – наголосив директор Департаменту.

У свою чергу, голова конкурсної комісії Наталія Дзюба повідомила, що відповідно до вимог Положення кожен член конкурсної комісії індивідуально оцінюватиме конкурсні пропозиції шляхом оцінювання        по 5-ти бальній системі за такими критеріями:

  • відповідність програми (проекту, заходу) її (його) меті;
  • реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
  • очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), та очікуваних результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
  • рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), досвід провадження діяльності у відповідній сфері.

«13 листопада, конкурсна комісія підсумує індивідуальні оцінки кожного члена комісії та складе їх загальний рейтинг, який протягом трьох робочих днів буде розміщений на офіційному сайті облдержадміністрації», – резюмувала Наталія Дзюба.

9 конкурсних пропозицій, які взяли участь у ІІ етапі Конкурсу.