Громадяни дякують поліцейським

полицейскиеОстаннім часом  у місті спостерігається гарна тенденція: громадяни дякують поліцейським за  якісно виконану роботу чи просто за звичайну людську допомогу. Подібних відгуків останнім часом стає все більше.

 Нещодавно до Новокаховського відділу поліції звернулася місцева жителька, з приводу крадіжки мікрохвильової печі з її дачного будиночка в садовому товаристві “Енергетик”. Це трапилося у вересні. В ході розслідування справи злодій був  знайдений, матеріальні збитки відшкодовані.. Жінка написала відгук у книгу скарг і пропозицій міськвідділу поліції зі словами вдячності на адресу   слідчого, який вів справу  – лейтенанта поліції Івана Хавхуна.

Крім цього, у поліції нам розповіли ще одну історію з так званим «хепі ендом». 11 грудня до міської поліції звернувся житель Таврійська, у якого викрали велосипед. Його він залишив на нетривалий час без нагляду біля магазину по вулиці Івана Франка. Завдяки швидкому реагуванню на повідомлення дільничними інспекторами Новокаховського відділу поліції у  Таврійську, по гарячих слідах, за 2 години,  викрадений ровер було знайдено, особу  зловмисника встановлено. Ним виявився 53-річний місцевий житель, раніше неодноразово судимий. За його словами, велосипед він викрав для особистого користування. Більше того:  щоб крадіжку не знайшли, кмітливий крадій почав його переобладнувати – встановлювати нове сидіння. Потерпілий був приємно вражений швидкістю реагування інспекторів поліції на його заяву, а ще більше – знахідкою вкраденого. На знак вдячності він попрохав опублікувати  у ЗМІ  імена поліцейських, щоб, як кажуть, героїв знали в обличчя. Персональна подяка адресована працівникам патрульної поліції Новокаховського відділу поліції – Олександру Вишневому, Сергію Шарапову та Олексію Кулику.

«Приємно допомагати громадянам, а ще приємніше – коли люди дякують поліції за виконану роботу, – зазначають полісмени. – Ми будемо й надалі ламати стереотипи громадян  щодо правохоронців і доводити на ділі, що нова поліція дійсно турбується про  співгромадян».