Губернатор Херсонщини привітав 79 бригаду ВДВ

Андрій Гордєєв від усієї Херсонщини подякував 79-ій бригаді та привітав бійців з Днем Високомобільних десантних військ ЗС України. Про це губернатор повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“На запрошення Миколаївської облдержадміністрації завітав на урочистості з нагоди Дня ВДВ, що відбулися у самому центрі міста. Але спочатку привітав захисників і захисниць 79-ї бригади.

Хотів би всім нагадати, що 2014 року саме Миколаївська 79-а бригада взяла під оборону кордони Херсонщини з Кримом. Тоді ми почали волонтерський рух: забезпечували бійців провіантом, одягом, інвентарем. Адже, окрім автоматів, перемотаних ізоляційною стрічкою, в них нічого більше не було. Не було навіть взуття, рацій, форми. Техніка, на якій вони їздили обороняти нашу область, ламалася на ходу. Такими були наші перші кроки у формуванні територіальної оборони.

За три роки, що ми опікуємося 79-ю бригадою, в нас вже є історія дружніх відносин, є друзі. Нажаль, є і втрати. Тому ми не могли сьогодні оминути їхнє свято, день Високомобільних десантних військ. Ми тут, щоб привітати військових і згадати тих, кого вже немає з нами. Бажаю всім миру! У нас одна держава, одна армія, і ми разом будуємо Збройні сили України!” – написав Андрій Гордєєв.