Губернатор відвідав херсонських бійців на передовій

Керівник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відвідав 57 бригаду, що дислокується на Херсонщині та нині боронить околиці Маріуполя. Про це губернатор повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Андрій Гордєєв написав: “Передали вітання від Херсонщини бійцям нашої 57 бригади, які зараз захищають околиці Маріуполя. Разом із командою – Ігор Буднік, Дмитро Бутрій, Владимир Клюцевский (Клюцевський Володимир), Ростислав Супрунов, Леонідом Файзуліним – ми відвезли хлопцям на передову подарунки. Окрім продуктів та смачних гостинців доставили нашим захисникам також медикаменти та необхідні речі (балаклави, одяг, білизну та інше). А головне – гарний настрій та слово Боже: капелани Сергій Чудинович та Ihor Sem відслужили літургію у розташуванні частини.

Наші воїни тримаються міцно, незважаючи на щоденні обстріли з боку сепаратистів та складні побутові і погодні умови. Передають вітання з Різдвом усій Херсонській області, у якій дислокується 57-ма бригада, та всім жителям Херсонщини.

Відвідали ми і крайній пост у Широкино, де майже щодня відбуваються артилерійські та мінометні обстріли і точаться бої. Найважчим днем хлопці називають 26 грудня, коли тут йшов танковий бій. Того дня, кажуть, було найбільше 300-х серед нашого особового складу. Вчора під вечір теж почався мінометний обстріл, через годину після нашого від’їзду. Передзвонили бійцям на передову – втрат, дякувати Богу, немає.

Я беру 57-му бригаду під особисту опіку. Зараз, повернувшись до Херсона, доручив знайти та підготувати для бійців необхідну техніку, маскувальні халати, одяг та інше. Допомога армії – це обов’язок кожного з нас. Адже ми усі маємо сьогодні можливість зустрічати Різдвяні свята у затишному сімейному колі лише тому, що ці воїни, попри мороз і обстріли, захищають східні рубежі нашої країни.

Тримайтеся, хлопці! Із вами Херсонщина і вся Україна. Ми вистоїмо і переможемо! З Різдвом!”