Гуманітрана допомога переміщеним особам від Угорщини

Центр1У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні, велика кількість осіб вимушені були покинути свої домівки та стати переселенцями. Це призвело до цілої низки проблем, вирішити які іноді внутрішньо переміщеній особі надзвичайно важко, враховуючи зміну місця проживання та стресовий стан. В цей скрутний момент вирішення багатьох проблем переселенців залишається актуальним. Одна з них – це забезпечення внутрішньо переміщених осіб гуманітарною допомогою.

Тому, у межах проекту Угорської екуменічної служби допомоги постраждалим, Нововкаховському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було передано гуманітарну допомогу для родин, які тимчасово поселились на території Новокаховської міської ради у вигляді гуманітарних комплектів, до яких входили продукти харчування – 1 пакет (13 кг), засоби побутової гігієни – 1 пакет (4 кг).

Центр2Так, з 04 по 12 липня 2016 року в місті тривала благодійна акція, під час якої працівники Центру розповсюдили 58 комплектів серед сімей з Донецької та Луганської областей, які потребують сторонньої допомоги.

Спеціалісти Новокаховського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й надалі будуть продовжувати підтримувати внутрішньо переміщених осіб та допомагати у вирішенні складних життєвих питань.