У сучасному суспільстві відбувається зміна цінностей та соціальних пріоритетів, відбувається реформування українського суспільства на принципах гуманізму й демократизму. Ця нова соціокультурна ситуація сприяє тому, що в сучасній педагогіці поступово стверджуються гуманістичні ідеали навчання і виховання.26 січня в ЗОШ № 7 (директор – Л.Грішагіна) в рамках дослідно-експериментальної роботи було проведено майстер-клас «Гуманний урок. Який він?», який підготувала заступник директора з НВР Я. В. Тарабанова.
Яскравим та творчим був початок заняття: Яна Василівна налаштувала присутніх на продуктивну роботу, використавши «Торбинку оптимізму», наповнену такими поняттями: радість, піднесення, захоплення, інтерес. А для вироблення узагальненого погляду на гуманний урок учасники майстер-класу активно працювали в групах. Надзвичайно корисним та потрібним для вчителів стало проведення вправ: гри « Яке слово загубилось?» «Очікування у вузлику», створення кластера, «Продовжи думку», «Доповни таблицю», «Абетка гуманного уроку». У ході роботи вчителі з’ясували спільне і відмінне в традиційному і гуманному уроках, а також визначили основні правила , закладені в основі гуманної технології уроку. Протягом майстер-класу відчувалась позитивна атмосфера, яка супроводжувалась завзятим настроєм усіх учасників.
У заключній частині майстер-класу Яна Василівна зазначила: «Можна довго сперечатися про те, яким повинен бути гуманним урок. Безперечно одне: урок повинен бути одухотворений особистістю вчителя. А ті рекомендації, яві ви отримали сьогодні, є лише основою, на якій кожен з вас може самостійно творити та доповнювати своє освітнє поле».
Учителі школи, які відвідали майстер-клас, висловили вдячність за високий рівень підготовки, професіоналізм і творчий підхід в організації та проведенні заходу.
Адміністрація школи