Гуртом робимо добрі справи

Віддзвенів перший дзвоник, учні шкіл та вихованці дошкільних навчальних закладів прийшли у відремонтовані, світлі, а головне – безпечні приміщення. За це треба подякувати нашим будівельним організаціям, які планово та цілеспрямовано виконують свою роботу.
Від імені міської влади, освітян міста та себе особисто, хочу подякувати цим працьовитим людям за їх роботу.
ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» (генеральний директор Анатолій Подофа) у 40-градусну спеку виконали роботи по ремонту покрівлі ЗОШ.№7, відмощення будівлі та часткову заміну віконних блоків. Підприємство завершує роботи з капітального ремонту спортивної зали Дніпрянської ЗОШ, виконавши заміну віконних вітражів на енергозберігаючі та ремонт сантехнічних систем ЗОШ.№4.Изображение-658
ПАТ «БМУ-8» (начальник Олександр Найдьонов) з особливою любов’ю виконало ремонт спортивного залу ЗОШ.№10 і незабаром приступить до ремонту спортивної зали Новокаховської гімназії. Проектом передбачено також заміну огороджуючих конструкцій на енергозберігаючі. Враховуючи, що перші два місяці навчального року учні займаються спортом на свіжому повітрі, це не вплине на навчальний процес.
Приватний підприємець Віктор Артемчук виконав роботи по заміні вітражів спортивної зали ЗОШ.№1.
ТОВ «Агропродтехніка» (директор Сергій Іванов) виконало ремонт м’якої покрівлі ЗОШ.№5 і незабаром приступить до ремонту шатрової покрівлі блоку молодших класів. Роботи будуть проводитися у вихідні дні, без перерви навчального процесу.
Приватний підприємець Олександр Улитич виконав частковий ремонт покрівлі будівлі НВК №2 із заміною азбоцементних листів, які були пошкоджені внаслідок липневого буревію.
ТОВ «Монтажник» (директор Юрій Мосієнко) виконало значний обсяг робіт з ремонту сантехнічних систем д. садка «Оленка», ЗОШ.№1, СЗОШ.№8, Дніпрянської школи. Виконані підготовчі роботи по ремонту сантехнічних систем д. садка «Червона квіточка».
ПМП «Віра» (директор Роман Ляхов) виконало роботи з капітального ремонту санвузлів старшої школи СЗОШ.№8.
ТОВ «Технотеплосервіс» виконало значний обсяг робіт по заміні внутрішніх та зовнішніх мереж електропостачання у д. садках «Ромашка», «Сонечко».
До будівельників долучилися і комунальні підприємства міста, які виконали роботи з обрізання дерев та благоустрою територій (КП «Екосервіс», КП Новокаховське ШЕУ).
Особливу подяку висловлюємо будівельним організаціям, які брали участь у відновлені роботи дитячого садка у селі Обривка Райської сільської ради, що гостинно відчинив двері сільським діткам. Це знаменна подія як для Новокаховської територіальної громади так і для всієї України. Село живе і розвивається коли на його території успішно функціонують школа та дитячий садок.Изображение-551Підприємства, які брали участь у роботах: ПМП «Віра», ТОВ «Монтажник», ТОВ «Технотеплосервіс», ПП Артемчук, ПП «Лєда».
Спільна робота усіх гілок влади та підприємств різних форм власності довела, що робити гуртом добрі справи є вимога сьогодення.

Світлана Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва