Гуртожитки агроколеджу треба приймати в комунальну власність

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На апаратній нараді, що відбулася 4 січня у великій залі міськвиконкому, міський голова Володимир Коваленко звернувся до членів Громадської ради при міському виконавчому комітеті за допомогою у вирішенні питання щодо подальшої долі двох гуртожитків агроколеджу, будівлі яких покинуті власником напризволяще і становлять загрозу життю та здоров’ю городян. Зокрема він зазначив:

– Вже значний час учбовий заклад ці будівлі за призначенням не використовує. Вони розвалюються прямо на очах новокаховчан і вже становлять реальну загрозу здоров’ю перехожих, що поряд з ними проходять по вулицях. Всі вікна на перших поверхах повибиті і слугують місцем входу всім бажаючим до цих будівель. Всі наші спроби вирішити питання щодо їх передачі у міську комунальну власність далі розмов щодо згоди не йдуть. Міністерство освіти, якому зараз належать ці будівлі, на наші звернення не відповідає. А тим часом їх все більше «освоюють» асоціальні елементи. Багаття в приміщеннях, місце вживання наркотиків та спиртних напоїв…

А влітку по поверхам і на даху бігають діти. А що коли там станеться нещасний випадок? Тому я дуже прошу представників наших громадських організацій підготувати звернення до власників цих будівель щодо їх передачі до комунальної власності. А контролюючі органи прошу звернути увагу керівництва агроколеджу на необхідність дотримання умов утримання споруд, що не використовуються за призначенням, забезпечити їх охорону та збереження. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити це питання, яке надасть нам можливість не тільки прибрати з вулиць загрозу для людей, а й з користю для громади відремонтувати і реконструювати ці будівлі.