Харківський бронетанковий завод збільшив виробництво у 7,5 разів, а кількість робочих місць – на 23,5%

ТанкМалишеваІз завершенням першого кварталу поточного року завод імені Малишева підвів проміжний підсумок діяльності підприємства. Про це повідомляє прес-служба заводу.

Відтак, об’єми виробництва сьогодні мають тенденцію до неабиякого зростання. У порівнянні з першим кварталом минулого року товарний випуск продукції збільшився на 653,9%, або у 7,5 разів. Темп зростання товарної продукції склав 753,6%.

На склад готової продукції були здані “Оплоти”, десятки МТО, двигуни для ХКБМ, зроблені запасні частини на експорт та інша продукція на значну суму.

На даний момент штат співробітників підприємства збільшився на 23,5% у порівнянні з першим кварталом минулого року.

Стимулювало цей процес, перш за все, зростання заробітної плати. На сьогоднішній день середня по заводу – 5025 грн, для робітників виробництва – 5700 грн. У порівнянні з показниками січня-березня минулого року відбулося зростання оплати праці на 34,4%. І до того ж – зникла заборгованість з заробітної плати.

Підприємство працює в стабільному режимі, зберігаючи позитивний приріст, доводячи випуск і реалізацію продукції до ще більших масштабів в ще більш стислі терміни. Планується зробити 2016 рік рекордним за обсягами виробництва за останнє десятиліття.