«Хай завжди буде сонце. Хай завжди буде мир!»

Напередодні 9 травня, на базі ДНЗ ясел-садка №1 комбінованого типу Новокаховської міської ради «Дюймовочка»,  відбувся  святковий ранок під девізом «Хай завжди буде сонце. Хай завжди буде мир!», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.image001“День Перемоги…Це свято найдорожче і найцінніше для кожного з нас – свято з сивиною на скронях, свято зі сльозами і безмежною радістю на очах. І скільки б років не відходило у вічність, але людська пам’ять буде берегти в своїх глибинах те, що змушує серце не лише озватись радістю, але й зворухнутися від невгамовного болю, співчуттям до тих, чиє життя було коротке”, – підкреслює завідувач дитячого садка Ірина Матвієнко.

На свято були запрошені гості: міський голова Коваленко В.І., ветеран війни, відмінник освіти, перша завідувач ДНЗ я/с №1 Попова Т.С., методист міського методичного кабінету Сазонова Л.Г., замісник голови громадської ради при міськвиконкомі Задирко В.Б., ветерани педагогічної ниви Дремух Г. З. та Кириленко З.Г., батьки вихованців.image003Святковий ранок був підготовлений під керівництвом завідувача ДНЗ я/с №1 Матвієнко І.Л., вихователя-методиста Стуканової О.В..
Міський голова Коваленко В.І. привітав всіх присутніх зі святом та від усієї душі побажав всім здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і віри в краще майбутнє України.
Вихованці дошкільного закладу разом з вихователями Гузь О.М., Кичко І.Ю. , музичними керівниками Горовенко І.О., Яржемської К.М. » висловили свою пошану, вдячність ветеранам, любов до рідної України у віршах, стилізованих таночках «Синий платочек», «Возвращайся», піснях «Журавушка», «Смуглянка», «Ми – щасливі діти».

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.image007

Запам’ятався цей день всім присутнім своєю неповторно душевною атмосферою, лагідними мотивами, спільними піснями, оплесками. А на завершення – спільне фото на згадку.  image011