“Херсон це Європа” – заступник Мінінфраструктури розповів про якісні зміни та перспективи області

Херсонщина, одна з найкращих областей, керівництво якої, досить дієво та ефективно співпрацює з Міністерством інфраструктури України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

“Запрацював Дорожній фонд, будівництво та ремонт доріг, фінансування у 2018 році рекордне, у 2019 році буде ще більше, основне якісне та вчасне освоєння коштів та дієвий контроль якості виконання робіт. Розвиток Херсонського та Скадовського морських торгівельних портів, концесія та інвестиції. Розвиток потенціалу річки Дніпро, збільшення в десятки разів її транспортної спроможності, у співпраці з ОДА та білоруськими колегами.

Розвиток Херсонського аеропорту, залучення інвесторів та авіакомпаній. Вже зовсім скоро Херсонщина буде мати на своїй території, зареєстровану «дочку» однієї з успішних європейських авіакомпаній. Досягнення пасажиропотоку до 400 тис. пасажирів у рік, загалом амбітна але реальна мета.

Будівництво нових сервісних зон та КПВВ Каланчак і Чонгар, з новими автостанціями та ЦНАП. І це не вичерпний перелік інфраструктурних питань для обговорень на сьогоднішньому форумі

У висновку – підписання меморандуму між Міністерством інфраструктури, Херсонською ОДА та обласною радою, про об’єднання спільних зусиль щодо залучення інвестицій та розвитку ДПП у інфраструктурні проекти Херсонщини.

Дякую Голові Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та Голові обласної ради Владиславу Мангеру, за дійсно високий рівень організації та проведення заходу.

Херсон це Європа! Працюємо далі…” – наголосив пан Лавренюк.