Херсон зустрів свою паралімпійську чемпіонку

rio-de-janeiro-004-minСьогодні, 23 вересня на Залізничному вокзалі мешканці Херсонщини разом із керівництвом області та міста зустрічали паралімпійську чемпіонку Єлизавету Мерешко, яка завоювала 4 золоті та одну бронзову медаль на Паралімпіаді у Ріо-де-Жанейро та її тренера Еллу Бенедик. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Зустрічати чемпіонку прийшли її родичі, друзі, колеги та усі небайдужі херсонці з квітами, найкращими побажаннями та подякою.

Єлизавета подякувала усім за підтримку і віру в неї, тому що саме це на її переконання допомогло її здобути такі високі нагороди.

Свої вітання та подяку виказав очільник області Андрій Гордєєв та зазначив, що згідно з обласної програмою підтримки спортсменів передбачено виплату разових грошових нагород. Загальна сума за завойовані нагороди Єлизавети Мерешко становить 500 тис. гривень.

«Зараз немає різниці між олімпійцями та паралімпійцями, ми рахуємо їх медалі разом та підтримуємо один одного, бо ми одна родина», – поділилась своїм бачення тренер Лізи Елла Бенедик.

Єлизавета Мерешко здобула звання чемпіонки літніх Паралімпійський ігор з плавання на дистанціях: 50 метрів вільним стилем, 100 метрів брасом, 400 метрів вільним стилем, 100 метрів вільним стилем і бронзову нагороду в естафеті.