Херсонгаз погрожує відключити за борги 160 тис. будинків у Херсонській області

газ 2

З початку року на Херсонщині стрімко збільшується заборгованість за спожитий населенням газ, що змушує газове підприємство проводити процедури відключення злісних неплатників вогневим методом.

Як зазначають у прес-службі підприємства, на сьогодні по області 169 тис домоволодінь є боржниками за спожитий газ, з них вже відключено 5 858 абонентів. Загальний борг населення на 01.11.15 (без урахування спожитого газу за жовтень) становить понад 20 млн грн.

ПАТ “Херсонгаз” вимушене застосовувати щоденні відключення вогневим методом, що є не тільки незручним для споживача, а й економічно складним фактором і для підприємства, адже розрахунки за поставлений до області газ необхідно проводити своєчасно та у повному обсязі. Крім того, відновлення газопостачання буде також проводитися за рахунок боржника, технічна частина якого після обрізки вогневими методом коштуватиме додатково майже 1000 грн.

Шановні споживачі природного газу, ПАТ “Херсонгаз” звертається із проханням своєчасно сплачувати за спожитий газ та не накопичувати боргів, адже через значну заборгованість області перед головним постачальником НАК “Нафтогаз” буде надзвичайно складно забезпечувати безперебійне постачання блакитного палива.