«Херсонгаз» попереджає

Увага

Підприємство ПАТ «Херсонгаз» вимогливо ставиться не тільки до питань дотримання абонентами правил безпеки систем газопостачання України, а й до виконання службових обов’язків з боку своїх працівників.

На підприємстві суворо ставляться до правил дотримання трудової дисципліни та ставлять високі вимоги до своїх працівників, зокрема це стосується питань толерантності по відношенню до абонентів, відсутності корисливості у своїй роботі.

Усі фінансові операції за будь-які види робіт проводяться виключно із випискою чеку та оплатою тільки через банківську установу. Особи, які приймають оплату наручно, особисто, під розписку, та іншим способом – не є працівниками ПАТ «Херсонгаз», а якщо трапляється випадок, коли особа, представляється працівником газової кампанії та роз’яснює, що з ту чи іншу послугу треба сплати готівкою – дана особа не є працівником газової кампанії.

ПАТ «Херсонгаз» нагадує усім споживачам природного газу про те, що в разі наявності неоднозначної ситуації у спілкуванні із працівниками підприємства, порушень з боку працівників ПАТ «Херсонгаз» етичних норм та правил поведінки, необ’єктивних суджень, проявів корисливості або намагань задовольнити власні фінансові потреби за рахунок абонентів, просимо повідомляти службу безпеки підприємства за телефоном 32-76-27 або електронною поштою PresSecr@gaz.kherson.ua