Херсонщина – Австралія: потенційні напрямки співробітництва

З метою знайомства з керівництвом облдержадміністрації на Херсонщину з робочим візитом завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк з нагоди нещодавнього призначення її на посаду.

Під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації Андрієм Балонєм і пані Меліси обговорювали економічну ситуацію в регіоні включаючи потенційні напрямки співробітництва з Австралією, повідомляє прес-служба ХОДА.

Меліса О’Рурк  зауважила, що між Австралією та Україною зав’язались тісні відносини, тому її цікавить політична та економічна ситуація в Україні, особливо на Херсонщині, що межує з тимчасово-окупованим Кримом. Також її цікавили процес подолання корупції та хід реформ в Україні.

Крім того, Андрій Балонь наголосив, що Херсонщина є привабливою для інвесторів: «Перш за все, через її географічне розташування та велике бажання, аби в наш регіон приходили інвестиції. Ми зацікавлені у залученні інвестицій у туризм, культуру, освіту, економіку тощо. Не менш цікавими є реалізація проектів відродження культурної спадщини, охорона пам`яток».

Також Андрій Балонь підкреслив, що на Херсонщині спокійно та є можливість для розвитку бізнесу, тому він окреслив пані Мелісі перспективи Херсонщини для інвестицій, зокрема, звернув увагу на такі галузі, як енергоефективність, аграрний сектор, промисловість.

На переконання заступника голови ОДА такі зустрічі впливають на позитивний розвиток дипломатичних відносин між країнами.