Херсонщина ділиться досвідом розвитку сільського зеленого туризму

Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації надано організаційну підтримку у проведенні в області навчальної програми – стажування «Теоретичні та практичні основи організації самозайнятості за допомогою сільського зеленого туризму».11

Навчання здійснюється навчально-методичним центром «Консорціум із удосконалення менеджмент освіти в Україні «CEUME» в рамках проекту «Навчальні програми професійного зростання» Американської агенції регіонального розвитку «USAID» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Метою заходу є сприяння  вирішенню проблеми самозайнятості населення та залучення нових суб’єктів господарювання до діяльності у сфері сільського зеленого туризму.

Учасниками стажування стали представники громадських організацій, місцевих органів виконавчої влади, суб’єкти господарювання у сфері агро туризму, підприємці, які бажають розпочати цю справу, майстри народних ремесел з Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької областей.

В рамках програми заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації Сергій Шкарупа презентував туристично-курортний потенціал Херсонщини, зокрема й сільського туризму, основні напрями та перспективи туристично-курортної сфери області.

Навчання триватиме з 30 листопада по 05 грудня 2015 року і включатиме як теоретичні заняття, так і практичні. Учасники матимуть можливість ознайомитися з досвідом організації справи у сфері сільського зеленого туризму Херсонщини, вивчити основи організації власної справи, засоби реклами туристичних послуг шляхом використання Інтернету, особливості створення анімаційних програм для туристів, а також юридичні аспекти діяльності. Протягом навчання передбачено виїзні практичні заняття на базі об’єктів сільського зеленого туризму «Чайка», «Марійкина садиба», «Під ясенем» Голопристанського району, садиби «Маяк» Білозерського району, де стажери отримають досвід з самоорганізації, який застосовуватимуть під час заснування власної справи.