Херсонщина готується приймати дітей зі Сходу України

Організацію відпочинку дітей пільгових категорій із Херсонщини та інших регіонів України в оздоровчих закладах області у 2017 році обговорювали 15 березня, під час наради з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Враховуючи напрацювання минулого року: проблеми і досягнення, на нараді були визначені необхідні заходи, які треба забезпечити під час організації кампанії з відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році. Зокрема, йшлося про перевезення дітей з інших регіонів України від місця прибуття до місця відпочинку та у зворотному напрямку, відпочинок дітей із Донецької та Луганської областей в оздоровчих закладах Херсонської області.

Керівники 6-ти райдержадміністрацій повідомили, що для належного відпочинку дітей в цьому році в місцевих бюджетах вже передбачено фінансування. В інших районах дане питання буде розглянуто на сесіях районних, сільських рад найближчим часом – в березні-квітні 2017 року.

«Такий обмін групами дітей сприяє укріпленню єдності та цілісності держави, ознайомленню підростаючого покоління з традиціями інших регіонів України», – зазначила перший заступник голови ОДА Валентина Січова.

За інформацією  управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, у минулому році в закладах Херсонщини оздоровлено 844 дитини віком від 7 до 17 років з інших регіонів України: з Донецької – 182, Луганської – 314, Івано-Франківської – 130, Сумської – 79 та Львівської областей – 139. Забезпечено відпочинок  76 дітей пільгових категорій області та 43 дитини воїнів АТО протягом вересня – грудня 2016 року в оздоровчих закладах Сумської та Львівської областей.

Вже на початку цього року, у січні, 96 дітей пільгових категорій області відпочивали у гостинних родинах Снятинського, Тлумацького районів та м. Яремче Івано-Франківської області.