Херсонщина ініціює відновлення виробництва вітчизняних комбайнів

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів нараду щодо пропозицій до уряду з розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу, а саме підтримка розробки ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» – сучасного зернозбиральний комбайн Skif 280 Superiorу. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

З метою забезпечення фінансування спільного виробництва зернозбиральних комбайнів необхідно, аби було прийнято рішення щодо кредитування проекту «Створення спільного виробництва зернозбиральних комбайнів SKIF 280 Superior» під державну гарантію із застосуванням програми компенсації відсотків за кредитом.

Було прийнято рішення звернутись від облдержадміністрації в особі її голови Андрія Гордєєва з листами до Президента, прем’єр-міністра та першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва.

До прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було направлено лист з проханням провести нараду, яка має на меті прийняття відповідних рішень, спрямованих на забезпечення фінансування та прискорення виготовлення нового сучасного зернозбирального комбайна.

Також у листі до прем’єр-міністра України зазначено: «…на сьогодні потреба у зернозбиральних комбайнах забезпечується переважно за рахунок імпорту. Тому, зазначений напрям розвитку вітчизняного комбайнобудування є стратегічно важливим. Саме на Херсонщині збережені виробничі потужності, науковий потенціал і висококваліфіковані спеціалісти, здатні забезпечити потреби агропромислового виробництва країни».