Херсонщина – край кавунів, моряків, а тепер і вітряків!

Тиждень, який минає, видався насичений для всіх – і для містян, і для влади, і для бізнесу. Особливо важливою була середа, яка зібрала за круглим столом депутатів, забудовників і поважного гостя зі столиці – голову Державної архітектурно-будівної інспекції України Олексія Кудрявцева, повідомляє “Любимий Херсон“.

Херсонщина - край кавунів, моряків, а тепер і вітряків!

Зустріч була основана на проблемних питаннях, пов`язаних з дозвільними документами на будівництво,  критикою щодо роботи органів “місцевої архітектури” та інших.

Пізніше більшість учасників “круглого столу” разом з почесним консулом Королівства Швеції в Україні Карлом Стуреном та замісником генерального директора “Vindkraft Kalanchak” Юрієм Стельмашенко перемістилися на  церемонію відкриття будівництва підстанції ПС 220/150 кВ «Каїрка». Саме вона стане додатковим джерелом потужності для Мирненської вітряної електростанції. До речі, замовником виконання робіт є ТОВ “Vindkraft Kalanchak”, яке і візьме не саме фінансування будівництва і встановлення вітряків. Реалізувати проект планують за 9 місяців.

Детальніше дивіться у сюжеті “5 канал”