“Херсонщина може стати одним з лідерів енергетичної галузі” – Андрій Гордєєв

Херсонщина має один з найвищих показників кількості сонячних днів, гарний вітровий потенціал, розгалужену електромережу та площі для будівництва вітрових та сонячних електростанцій. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав очільник області Андрій Гордєєв.

465 018 003
ENERGY.GOV / www.flickr.com

Також у повідомленні йдеться: “На міжнародному форумі «Таврійські горизонти» ми запропонували інвесторам 52 майданчики для розміщення об’єктів альтернативної енергетики. Але імпортні комплектуючі здорожують і ускладнюють реалізацію цих інвестпроектів. І от гарна новина – компанія «Південмаш» планує вже цього року організувати виробництво вітрогенераторів і комплектуючих для сонячних електростанцій із залученням європейських інвестицій на суму до 500 млн євро в рік.”

В числі головних напрямків поставок свого обладнання «Південмаш» відзначає перспективу розбудови вітрових та сонячних електростанцій на Херсонщині – ті самі 52 майданчики, які ми представили інвесторам на форумі.

“Я упевнений, що наявність якісного українського обладнання значно прискорить розвиток в регіоні альтернативної енергетики. Також упевнений, що за альтернативною енергетикою майбутнє Херсонської області та всієї України!” – додав пан Гордєєв.