Херсонщина побачила світ очима дітей, постраждалих від війни

Діти з прифронтових зон Донецької області приїхали погостювати до Херсону. Влада та мешканці Херсонщини постійно допомагають мешканцям тимчасово окупованих територій. Завжди переймаються життям дітей, що залишилися у прифронтовій зоні, йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Вчора Херсонщина зустріла 6 дітей у супроводі дорослих з міст Мар’їнки та Красногорівки Донецької області.

А вже сьогодні, 1-го червня, в День захисту дітей за підтримки голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва в ККЗ “Ювілейний” відкрилася фотовиставка: “Світ очима дитини” та «Розстріляне дитинство», автори робіт якої – діти, які живуть в Мар’янці.

Ініціаторами виставки – Мар’їнським молодіжним медіа-центром, за підтримки Благодійної організації “Благодійний фонд «Місія Подих Надії” проведено курс занять для фотографів-початківців серед дітей, що мешкають у Мар’їнському районі.

Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися із вражаючими портретами дітей з Донеччини, у яких війна забрала дитинство, їхніми розбомбленими російськими агресорами школами й спаленими прапорами.

«Дуже важко і дуже довго нам доведеться лікувати травмовані війною долі дітей. Ця виставка – один з інструментів донесення до світу нашої правди. Україна не хоче війни, Україна хоче миру і робить усе, щоб мир був в нашій країні», – наголосив керівник благодійного фонду, капелан Олег Ткаченко.

Привітав присутніх із дитячим святом і заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь: «В цих фото відображається глибокий дитячий поклик до життя. Вони вірять в те, що все буде добре. Я бажаю вам, щоб у вашому житті були посмішки, радість і обов’язково мир. Влада всіма силами намагається приблизити той день, де ми будемо жити в мирі».

Після виставки для гостей міста відбулася екскурсія в Херсонському краєзнавчому музеї. Від гостинності херсонців і чудового відпочинку діти у захваті.