Херсонщина почала підготовку до п’ятої хвилі мобілізації

kokamal

Вчора з Херсонщини до навчальних центрів відправили 134 військових, з них 7 офіцерів. Про це 22 квітня повідомив військовий комісар обласного військового комісаріату Сергій Кока під час наради голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова з головами райдержадміністрацій, під час обговорення питання виконання в області п’ятої черги мобілізації.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Андрій Путілов зазначив, що  в області  створюватимуться  агітбригади, які будуть їздити по селах і роз’яснюватимуть переваги служби в армії.

«Ті, хто відслужив строкову службу, мають підготовку, можуть розраховувати на достойну зарплату, соціальне забезпечення», – відзначив очільник області. Це особливо актуально в селах, де немає роботи.

«Сьогодні служба в армії  для молодих чоловіків – це можливість самореалізуватися», – наголосив голова облдержадміністрації.

Також він підкреслив, що всі проблемні питання, які виникають у мобілізованих та демобілізованих повинні бути на особистому контролі голів райдержадміністрації та вирішуватися негайно.

Крім того, Андрій Путілов нагадав, що в області створено комунальний заклад «Оберіг», який безпосередньо допомагає вирішувати  проблеми учасників АТО та членів їх сімей.