Херсонщина проводжала в останній путь Дмитра Моторного

Сьогодні, 1 серпня, в останній путь провели  двічі Героя Соціалістичної Праці, Героя України, ковалера ордена Ярослава Мудрого, Дмитра Костянтиновича Моторного.

Херсонщина проводжала в останній путь Дмитра Моторного

Попрощатися з Героєм України  з самого ранку прийшло до Будинку культури с. Чорнобаївка чимало людей – від простих односельчан до перших осіб області. Звертаючись до присутніх на церемонії прощання голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв висловив співчуття рідним і близьким Дмитра Моторного від імені Президента України Петра Порошенка та від себе особисто.

Пригадуючи зустрічі з головою приватного орендного кооперативу «Зоря» А. Гордєєв сказав: «в області немає жодної людини, яка б не знала Дмитра Костянтиновича Моторного. Не брехати, не красти, не заздрити, не лінуватися – саме цих правил дотримувався він сам і радив іншим».

На церемонії прощання народний депутат України Олександр Співаковький висловив співчуття рідним і близьким Дмитра Моторного  від імені депутатів Верховної Ради України. Під час спілкування,  з хліборобом від Бога, патріархом української ниви Олександр Співаковський сказав :   «це унікальна людина, яка пройшла через епохи зі своїм обличчям. Людина живе поки її пам’ятають. Дмитра  Костянтиновича будуть згадувати добрим словом ще не одне покоління».

На церемонії прощання всі, хто знав Дмитра Костянтиновича, як один повторювали: це  – надзвичайна людина, взірець для багатьох поколінь.

Розповідаючи про Дмитра Моторного, його сусіди не можуть стримати сліз. Кажуть, він був людиною великої душі.

Після церемонії прощання двічі Героя Соціалістичної Праці, Героя України, ковалера ордена Ярослава Мудрого, Дмитра Костянтиновича Моторного поховали на кладовищі у селищі Чорнобаївка.