Херсонщина разом з іншими країнами долучилася до флешмобу «Global Shevchenko»

9 березня, у День народження українського поета й письменника, величного Кобзаря Тараса Шевченка, Херсонщина долучилася до Міжнародного флешмобу «Global Shevchenko», участь в якому в однаковий час беруть 25 країн світу, в тому числі й регіони України. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, за ініціативи громадськості, біля погруддя Тараса Шевченка в Херсоні мешканці області, представники громадськості й поціновувачі творчості справжнього патріота своєї держави, виборювача віри й правди, ваги української мови Тараса Шевченка зібралися, щоб одночасно продекламувати його вірш «Мені однаково, чи буду…» із циклу поезій «В казематі».
З Державними Прапорами й «Кобзарем» у руках небайдужі мешканці Херсонщини зачитали вірш.

До такої мистецької акції, до річниці Дня народження Кобзаря долучилося й керівництво обласної державної адміністрації – перший заступник голови ОДА Валентина Січова, яка зазначила: «Шевченкові слова сьогодні вкрай актуальні, зважаючи на сьогоднішню ситуацію в державі. Потрібно розуміти, що саме мова ідентифікує націю і тільки за допомогою неї можна довести суверенність, єдність і незламність духу народу».

Також про Херсонщину у творах Тараса Шевченка більше розповів викладач Херсонського державного університету, письменник Василь Загороднюк.

Окрім того, талановиті херсонці читали власні твори про любов до України, патріотизм і силу духу українського народу.